Szybkie przepisy na dania z kurczaka – Móje przepisy na wszystkie okazje!

Pierś z kurczaka może zostać przygotowana w wiele, ciekawych sposobów, z czego każdy jest niezwykle prosty, a daje wyśmienite efekty.

Przedstawiamy najlepsze sposoby na przygotowanie piersi z kurczaka w Twojej kuchni!

Pomysł 1:

Kurczak jest idealnym dodatkiem do sałatki, jednak jego smaku w wielu z nich łatwo się gubi.

Nie należy zapominać o tym, że kurczaka w sałatce można połączyć z ananasem, dzięki czemu oba te produkty idealnie ze sobą współgrają, a także oba uwalniają swój wspaniały smak. Kukurydza z puszki, ser, cebula, pieczarki, czosnek, majonez, kurczak – sałatka gotowa!

Pomysł 2:

Połączenie kurczaka i ziaren z gorczycy to z pewnością sposób, o którym słyszała mała część z Was, ale warto tego spróbować!

Do wykonania wyśmienitego sosu na kurczaka potrzebne będzie mleko, masło, suszony czosnek i Twoje ulubione potrawy.

Pomysł 3:

Jest to najbardziej klasyczny sposób na przygotowanie piersi z kurczaka w Twojej kuchni, znany od pokoleń, jednak my lubimy dodać nawet do takich standardowych dań coś ciekawego i nietypowego.

Należy panierować kurczaka w mące, następnie zanurzyć w jajku, a na końcu w bułce tartej. Po tym nadchodzi czas na dodatkowy składnik, czyli aromatyczny parmezan, który podkręci smak całości tego dania. Doda on pikanterii do klasycznego przepisu, a także zaskoczy Twoich bliskich, czy gości.

Pomysł 4:

Ostatnim już pomysłem na wspaniały aromat i niezapomniany smak kurczaka jest sposób na marynowanie mięsa w sodzie, a następne w skrobi. Takie połączenie uwolni jeszcze bardziej wyśmienity smak mięsa.