Cheap Clonazepam 2mg Tablets Cheap Klonopin 2mg Bank Transfer Cheap Klonopin 2mg Online Legitimate Want To Buy Klonopin Liverpool

Kilka zastosowań octu podczas robienia prania. Działa lepiej niż jakikolwiek proszek. Jestem zaskoczona skutecznością

Proszki i płyny do prania kosztują krocie? Szukasz taniego zamiennika, który na zawsze odmieni Twoje pranie?

A co jeśli powiem, że masz ten produkt w domu? Tak, mowa o białym, destylowanym occie. Jest to tania i ekologiczna opcja, która zmyje każdy brud! Poniżej dowiesz się o jego pięciu zdumiewających właściwościach.

Pierwsza z nich to usuwanie trudnych plam.

Biały ocet radzi sobie ze wszystkimi rodzajami zabrudzeń, bez względu na to w jaki sposób powstały. Istnieją dwie drogi usunięcia plam:

W przypadku łagodnych zabrudzeń sprawdzi się wymoczenie ubrań w misce zawierającej mieszaninę białego octu i gorącej wody, w stosunku 1:2.

Gdy mamy do czynienia z obszerniejszymi plamami warto skorzystać z butelki ze spryskiwaczem, spryskać zabrudzenie octem i pozostawić na około 15 minut. W obu przypadkach plamy powinny zniknąć po praniu.

Właściwości wybielające.

Ocet jest wspaniałym środkiem do prania białych ubrań. Wystarczy dodać szklankę octu do prania. Sprawdza się również w usuwaniu żółtych plam pod pachami.

W tym celu konieczne jest wymoczenie ubrań w mieszaninie octu i gorącej wody, tym razem stosunek 1:4. Następnie konieczne jest przemycie ubrań czystą wodą.

Ocet rozkłada resztki detergentów, tym samym zmiękczając tkaniny. Aby zachować miękkość ulubionych ubrań na dłużej, wystarczy do dozownika z płynem wlać szklankę octu. Jakie to proste!

Ocet kojarzy się z nieprzyjemnym, drażniącym zapachem, mimo to ma właściwości pozwalające pozbyć się przykrych zapachów.

Jak to działa? Ocet dodany do prania zabija niepożądane bakterie a ubrania odzyskują dawny, przyjemny zapach.

Jeszcze jedna świetna zaleta octu. Sprawia on, że ubrania dużo dłużej zachowują swój piękny kolor. Jest to istotna sprawa, gdyż w wyniku częstego prania naszych ulubionych elementów garderoby są one narażone na wyblaknięcie.

Żeby temu zapobiec już od pierwszego prania powinieneś dodawać do swojego prania szklankę octu.

To trick przydatny zwłaszcza w przypadku ciemnych tkanin, bądź jeansów. I ostatnia rada, jeśli boisz się, że jakaś kolorowa tkanina puści kolor i zafarbuje twoją ulubioną bluzkę, wystarczy że wymoczysz problematyczne ubranie w occie przed praniem.

Przy następnym praniu nie zapomnij o tym niesamowitym, naturalnym detergencie!Sitemap